Accounting HUB - Новини

Заповнення е-трудової книжки

Актуальні питання розглянув Пенсійний фонд та надав відповіді на запитання щодо електронної трудової книжки.

Електронна трудова книжка – це цифровий аналог паперової трудової книжки. В електронній трудовій книжці відображається уся наявна інформація про набутий стаж, записи про прийняття на роботу, переведення, звільнення.

Після оцифрування оригінал паперової трудової книжки передається на зберігання працівнику. Якщо працівник буде бажати і надалі, щоб вносилися записи в паперову трудову книжку, то роботодавець буде зобов’язаний вносити записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення паралельно з електронним варіантом трудової книжки.

В особистому кабінеті застрахованої особи на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України надано можливість перегляду даних особи з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування: ПІБ, дата народження, стать, дані паспорта, дані про заробітну плату, страховий стаж, пенсію (для пенсіонерів), електронну трудову книжку, дані щодо періодів тимчасової втрати працездатності, документи особи, надіслані запити і звернення та інформація щодо їх опрацювання.

Страхувальнику можна дивитися наступні дані:
·      перегляду звітних відомостей страхувальника;
·      запиту на підготовку паперових документів;
·      надсилання звернення (питань, пропозицій, скарг, клопотань);
·      отримання даних страхувальника з Єдиного реєстру страхувальників;
·      перегляду всіх своїх звернень до органів Пенсійного фонду України;
·      надсилання запиту на отримання електронних документів;
·      отримання даних з Електронного реєстру листків непрацездатності співробітників.

Дайджест