Accounting
Recruiting
Education
Building your
strongest
finance
team

Наш накопичений досвід в 500+ глобальних компаніях за 17+ років в бухгалтерському обліку, податковому консультуванні та фінансовому менеджменті допоможе вам збудувати найсильнішу фінансову команду.
Про нас
Ми будуємо ефективну фінансову функцію, яка гарантує успішні управлінські рішення.

Будуйте успішний бізнес разом з нами!
Ми являємося не тільки професійними бухгалтерами та податковими консультантами. Ми надаємо повний комплекс послуг фінансового менеджменту, як ваші фінансові директори. Ми турбуємося про фінансовий стан вашої компанії: платоспроможність, потенційні ризики та прибутковість.
Ми пропонуємо вам всеохоплююче рішення: найшвидший пошук найкращих кандидатів, 3-рівневе тестування професійних навичок кандидатів, діагностику фінансової функції та надання рекомендацій щодо її оптимізації.
Ми будували фінансові команди-лідери ринку, тому точно знаємо які компетенції та навички треба розвивати вашим співробітникам. Наші програми професійного та особистісного розвитку співробітників допоможуть вашій фінансовій команді зробити ваш бізнес ще успішнішим.
Наш підхід
Фокус на ваших унікальних потребах
Найкращі галузеві практики (300+ проектів, 17+ років досвіду)
Інноваційні рішення для швидкого результату
Багаторівневий контроль якості послуг
Проактивний підхід до управління ризиками бізнесу
Перевершення очікуваних результатів
Високий рівень задоволеності клієнтів
Комплексний фінансовий менеджмент для вашого успіху
Оксана Кочмарська
Команда
Керуючий партнер, Директор
Оксана Чабан
Партнер, Керівник напрямку рекрутингу
Оксана Кочмарська
Керуючий партнер, Директор

Досвід

Експерт у сфері фінансів з більш ніж 17-річним досвідом роботи в бухгалтерському обліку, фінансовому менеджменті, податковому консалтингу та аудиті, підготовці фінансової та МСФЗ звітності, фінансовому аналізі та контролінгу, управлінні кадрами та рекрутингу для провідних світових міжнародних компаній різних сфер діяльності.

Протягом 3 років працювала в KPMG в Україні на позиції директора податково-юридичного відділу, керівника практики аутсорсингу бухгалтерского обліку та подання звітності. Раніше, протягом 8 років, очолювала офіс міжнародної компанії Accountor Group в Україні, яка є провідним постачальником послуг з фінансового та кадрового адміністрування, бухгалтерського аутсорсингу та консалтингу в Північній Європі. До цього, протягом кількох років, Оксана була керівником Департаменту бухгалтерського аутсорсингу в аудиторській компанії "Аксенова та партнери" GGI.

Досягла високого рівня задоволеності клієнтів серед широкого спектру глобальних міжнародних компаній у сфері надання бухгалтерських, консультаційних та юридичних послуг, рівень якості яких був підтверджений внутрішніми та зовнішніми незалежними опитуваннями та ISO сертифікаціями. Вона досягла видатних результатів у командному керівництві, операційному менеджменті та ефективності, а також у сфері продажів та маркетингу, розвитку послуг та бізнесу в цілому.

Освіта

Диплом MBA Executive, Единбурзька бізнес-школа, Університет Херіота-Уатта, Единбург, Велика Британія

ACCA DipIFR, Диплом з фінансової звітності Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (АССА), Лондон, Велика Британія

CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), Сертифікат відповідно до програми CAP / CIPA, яка включає: Фінансовий облік за міжнародними стандартами звітності, Управлінський облік, Податки та Право в Україні

Магістр у сфері фінансів, Київський Національний Економічний Університет ім. В.Гетьмана, Україна

Контактні дані

Моб.: +38 067 470 80 75
oksana.kochmarska@accountinghub.com.ua

Оксана Чабан
Партнер, Керівник напрямку рекрутингу

Досвід

Експерт у сфері рекрутингу з більш ніж 7-ми річним досвідом роботи в напрямку пошуку професіоналів різних спеціальностей та кваліфікацій: бухгалтерського та фінансового персоналу, керівного складу, персоналу зі збуту, ІТ-спеціалістів та інженерів.

Протягом 3-х років роботи в компанії Accountor Group, маючи за плечима досвід роботи в сферах фінансів та продажів, започаткувала напрямок рекрутингу фінансового персоналу, запровадивши ефективні методики пошуку, відбору та тестування кандидатів. Accountor Group є провідним постачальником послуг з фінансового та кадрового адміністрування, бухгалтерського аутсорсингу та консалтингу в Північній Європі.

Завдяки рокам досвіду в сфері пошуку фінансового персоналу та ефективній комунікації з кандидатами, створила унікальну активну базу фінансових спеціалістів з різним рівнем кваліфікації. Досягла високого рівня задоволеності клієнтів у сфері надання рекрутингових послуг та в сфері кар'єрного консультування серед широкого спектру глобальних міжнародних компаній. За роки професійної діяльності закрила 100+ вакансій для компаній FMCG, оптової торгівлі, будівництва, ІТ, агропромислової галузі та телекомунікацій.

Освіта

Магістр у сфері фінансів, Київський Національний Економічний Університет ім. В. Гетьмана, Україна

Тренінги та сертифікати: рекрутинг фінансового персоналу, рекрутинг в IT компаніях, курси з маркетингу «Marketing: Brands, Money and Sales», Kyiv School of Economics

Контактні дані

Моб.: +38 068 116 81 08
oksana.chaban@accountinghub.com.ua

Відгуки
Карім Бутемін
Контролер з операцій Східної Європи мережі готелів Accorhotels

"Команда під керівництвом Оксани організувала ефективну систему бухгалтерського та податкового обліку, індивідуально розроблену систему управлінської звітності та крос-функціональну комунікацію з регіональним головним офісом. Я хотів би відзначити постійний проактивний підхід до уникнення ризиків, високу якість послуг та надання результатів роботи в дуже стислі терміни, при цьому, демонструючи гнучкість та вирішення проблем. Я дійсно дуже радий рекомендувати цю експертизу, особливо для глобальних компаній, яким потрібна комплексна підтримка в сфері бухгалтерських, податкових та юридичних питань на основі глобальних корпоративний політик та високих професійних стандартів."

Оксана Негода
Фінансовий Директор в Nokian Tyres

"Я співпрацювала з Оксаною в рамках підбору кількох бухгалтерів для нашої компанії. Я була дуже задоволена швидкістю пошуку та професійним рівнем кандидатів, оскільки їх знання попередньо перевірялиcя за допомогою письмового та усного тестування. Крім того, посада фінансового директора в Nokian Tyres була теж закрита за допомогою Оксани. Вона рекомендувала мене як одного з топ-3 найсильніших кандидатів, який пройшов декілька етапів відбору та перевірок знань. Я була дуже рада, що саме мене вибрали локальні менеджери та фінські засновники на цю посаду, і я продовжую працювати в одній із провідних світових компаній. Тож, я впевнено рекомендую професійну команду "Accounting HUB", орієнтовану на результат, як надійного партнера у сфері підбору фінансового персоналу."

Оллі-Пекка Маннермаа
Директор в країнах СНД, Балтики та Фінляндії в PAX AB, Volution Group Nordic
В минулому - Директор в країнах СНД, Балтики в Villeroy&Boch AB

"Протягом багаторічної співпраці в галузі бухгалтерського обліку та податкового консалтингу ми мали лише позитивний досвід роботи з Оксаною особисто та її командою. Вони консультували нас щодо структурування операцій в Україні для декількох юридичних осіб, включаючи товариства та представництво. Дуже важливо вміти порівнювати різні альтернативні варіанти. Оксана допомагає легко визначити, яка опція є найкращою. На цей момент ми знаємо які є ризики в Азії, маючи там виробництво. Україна є їй гарною альтернативою, вміючи реагувати швидше, якщо ситуація змінюється миттєво. Тут легко знайти професійний сервіс за розумні гроші."

Владислав Мєшков
Засновник та директор, Kinnarps Ukraine

"Наша компанія співпрацювала з Оксаною та її бухгалтерською командою понад 4 роки. Вона особисто відповідала за облік компанії, коли ми розпочали свою діяльність в Україні. Ми завжди були задоволені якістю ведення бухгалтерського та податкового обліку, проактивним підходом до фінансового планування та контролю руху грошових коштів, раннім закриттям місяця та управлінською звітністю для засновників. Оксана має значний досвід управління та комплексний операційний погляд на організацію фінансової функції у найбільш ефективний спосіб для будь-якого бізнесу. Ми рекомендуємо послуги компанії Accounting HUB і для стартапів, і для зрілих компаній".

Юлія Шевчук
Керівник представництва NEFCO в Україні

"Я рада рекомендувати Оксану як висококваліфікованого та досвідченого професіонала, яка вміє організувати роботу бухгалтерської команди в найбільш зручний спосіб для компанії, щоб найкращим чином задовільнити потреби бізнесу. Для багатьох організацій якість являється ключовим фактором, та ефективність є найважливішою для всіх. Процеси мають бути організовані у такий спосіб, щоб допомагати основним функціям досягати своїх цілей в найкоротші строки. Тому, команди підтримки бізнесу повинні взаємодіяти швидко та ефективно, щоб забезпечити максимальний результат із найменшим залученням менеджменту. Ми цінуємо такий клієнто-орієнтований підхід, який поєднує кожну специфіку бізнесу з найкращими галузевими практиками, тому ми рекомендуємо команду за високу якість бухгалтерських послуг."

Сергій Сеслов
В минулому - Директор департаменту управління проектами холдингу ENSO

" Працюючи в різних девелоперських компаніях в ролі керівника напрямку, мені часто доводиться формувати нові команди під нові проекти.
За допомогою Оксани мені вдалося знайти трьох відмінних фахівців для роботи в компанії «ENSO», де я керував департаментом управління проектами. В подальшому Оксана дуже швидко допомогла мені знайти помічника керівника проекту і двох провідних фахівців для роботи у великому міжнародному проекті в місті Каїр (Єгипет).
Хочу відзначити високий рівень професіоналізму Оксани в роботі, оперативність і об'єктивність при оцінці рівня кваліфікації рекомендованих кандидатів. Я радий нашому знайомству з Оксаною, сподіваюся на подальшу співпрацю і рекомендую її як надійного і професійного партнера."
Ярослав Карнаков
Директор СЕС Сіріус Україна, дочірньої компанії SES S.A. в Україні

"Ми були дуже задоволені якістю наданих послуг з бухгалтерського обліку та підбору персоналу. Команда може вирішити задачі високого рівня складності у стислі терміни і досягаючи очікуваного результату. Високий рівень комунікації та організації бізнес-процесів, впровадження кращих галузевих практик, проактивність, своєчасні поради, експертна підтримка поза узгодженими завданнями, відповідальність та швидке прийняття рішень - це складові елементи цінності, яку створює та надає команда за розумні гроші. Ми високо цінуємо підходи в наданні послуг і раді надати рекомендації для будь-якого бізнесу, рекомендуючи Accounting HUB як надійного постачальника послуг у галузі бухгалтерського обліку та підбору персоналу."
Новини
Запит на послугу
Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові до заповнення.
Звернення*
Імя*
Прізвище*
Компанія
Позиція
E-mail адреса*
Номер телефону
Країна
Коментар
Я згоден з умовами обробки моїх персональних даних та Політикою Конфіденційності
Знайдіть Вашу наступну роботу
Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові до заповнення.
Імя*
Прізвище*
E-mail адреса*
Телефон*
Завантажити Резюме (*.pdf, *.jpeg, *.png)
Я згоден з умовами обробки моїх персональних даних та Політикою Конфіденційності
2020 © Усі права захищені
вул. Антоновича, 33В, Київ, 01033
Бізнес центр Maxim
info@accountinghub.com.ua

Tel: +380673563955