Accounting HUB - Новини

Знайомство з Анжелою Бабюх

В межах нашого проєкту Accounting Hub International, ми б хотіли поділитися історією Анжели Бабюх, команда якої надає послуги бухгалтерського обліку декільком компаніям, які зареєстровані в Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Я схильна розглядати будь-яку турбулентність як можливість, тому з радістю погодилася на віддалену роботу в ОАЕ. По-перше, це можливість здобути нові знання, вивчаючи специфіку ведення бухгалтерського обліку в іншій юрисдикції (законодавство, програму обліку, на якій працює компанія). По-друге, серед переваг такої роботи - гнучкий графік, і в моєму випадку не велика різниця в часі, можливість оперативно спілкуватися з менеджментом компанії.

Я почала співпрацю з однією компанією-клієнтом з постингу документів у програмі ZOHO, аналізуючи їх на відповідність законодавству в розрізі ПДВ. А на сьогодні я вже керую невеликою командою бухгалтерів, що обслуговує декілька юридичних осіб.
Дуже рада такій можливості працювати і бути корисною на економічному фронті нашої країни в цей нелегкий час».

Слідкуйте за нашими новинами та надсилайте свої резюме через форму на сайті https://accountinghub.com.ua/recruiting-ukr Знайди свою наступну роботу
або направляйте на електронну адресу: career@accountinghub.com.ua
Події